(0242) 248 85 35

Çift Diploma2

CS EĞİTİM MODELİ

ÜNİVERSİTE HAZIRLIK SAATLERİ

On yedi yıldır zaten gerçekleştirdiğimiz ve bu alanda profesyonel olduğumuz üniversite hazırlık programlarıdır.

FARK DERSLERİ

Üniversite sınavının 1. Oturumu olan TYT’ de bildiğiniz gibi öğrencilerimiz tüm derslerden sorumludur. Yani ,sayısal öğrencilerine EA, EA öğrencilerine de sayısal derslerden soru sorulmaktadır.

Dolayısıyla EA öğrencilerimizin sayısal ders başarısını, sayısal öğrencilerimizin EA ders başarısını artırdığımız programdır.

VİP DERSLERİ

Başarılı öğrencilerimize özel olarak yaptığımız bir uygulamadır. Öğrencilerimizin öğretmenlerimiz ile birebir çalışma yaptığı ve başarılarının ödülünü bu şekilde bizden aldığı ders programımızdır.

ORTALAMA ALTI ETÜT DERSLERİ

Bizim için her öğrenci değerlidir. Bu nedenle çalışmalarında yetersizlik tespit ettiğimiz öğrencilerimizin başarılarını artırmak için yaptığımız uygulamalardır.

Bizim belirlediğimiz ortalamaların altında kalan öğrencilerimiz bu etütlere zorunlu olarak katılır ve eksiklerini giderir.

TEKRAR DERSLERİ

Maalesef bilgilerde zamanla unutulmaktadır. Bunu önlemek için düzenli olarak okulumuzda gerçekleşecek olan tekrar dersleri programıdır.

ÖĞRENDİĞİNİ FARK ET DERSLERİ

Geçmiş yıllarda çıkmış üniversite sınav sorularının çözümünün yapıldığı derslerdir. Amaç, soruları çözebildiğini gören öğrencilerimizin moral ve motivasyonunu artırmaktır.

İLERİ MATEMATİ+İLERİ GEOMETRİ

Öğrencilerimizi zor ve üst düzey sorulara hazırlama amacı ile yapılan derslerdir. Ayrıca burada belirtmediğimiz temel matematik ve geometri derslerimizde de matematik ve geometri alt yapısında eksiği olan öğrencilerimize yönelik dersler yapılmaktadır.

KİŞİSEL İZLEME PROGRAMI

Okulumuzun en çok önem verdiği programlardan biridir. Öğrencilerimizin ,kişilik gelişiminin, yaşam becerilerinin ve akademik başarılarının sürekli takip edileceği programdır.

Tabi ki sizsiz olmaz. Elde edilen veriler düzenli aralıklarla velilerimizle paylaşılacaktır. Bu yüzden sizinle anlamlıyız.

MESLEKİ DANIŞMANLIK

Bu bölümü özellikle en sona bıraktık. Öğrencilerimizin mesleki tercihi yıllar içinde sürekli değişiklik göstermektedir. Rehberlik açısından da bu durum doğaldır.

Öğrencilerimizin yapmayı istediği meslekler hakkında bilgi sahibi olmaları, kendilerine uygunluğunu test etmeleri amacı ile Akdeniz Üniversitesi ve çeşitli mesleki kurumlar ile işbirliği içerisinde yürütülecek mesleki tanıtım programıdır. Çeşitli seminerler ve mesleki uygulamalara birebir katılım şeklinde gerçekleşecektir.