(0242) 248 85 35

Çift Diploma

Dünya Standartlarında Uluslararası Geçerli Diploma Programı

İngiltere'de lise düzeyinde en popüler eğitim modelleri arasında gösterilen Homeschooling Şimdi Türkiye'de. Öyle görünüyor ki Homeschooling yakın geleceğin yeni eğitim sistemi olacak. Bu eğitim sistemi içinde yer alan, alanında uzman branş öğretmenleri ve eğitim koçları ile öğrencilerimi, hem bireysel hem de grup çalışmalarını yürütecek ve fark derslerini tamamlayarak donanımlarını zenginleştirme şansı elde edilecek.

Tüm bunların yanı sıra öğrencilerimiz İngiltere, Avrupa ve Amerika'da geçerli bir diplomayla dünyanın hemen her yerinde homeschool öğrencilerini kabul eden üniversitelere başvuru şansına da sahip olacaklar.

Çift Diploma
Çift Diploma2

Çift Diploma Programı Neden Önemlidir?

  • Homeschooling öğrencileri lise eğitimi sonunda İngiltere, Amerika ve Avrupa üniversitelerine sınavsız başvuru hakkına sahip olurlar.
  • 11. Sınıf sonunda uluslararası geçerliliği olan UK Homeschool diploması verilecektir.
  • Bu program esnek bir eğitim sistemine sahip olduğu için Türkiye'deki mevcut ders programı ile beraber tamamlanması ve yürütülmesi kolaydır.
  • Yıl içinde yapılan çeşitli Başarı Testleri ile öğrencilerin gelişimini takip etmenizi sağlar
  • UK Homeschool, ders müfredatını kaynak yayınlarla destekler.
  • Öğrenciler, bilgiyi kullanma ve İngilizcelerini geliştirme olanağı elde ederler.
  • UK Homeschool üyesi okulların eğitim standartları bu programla yükselecektir.

Sınavsız Başvuru

Uk Homeschool programı öğrencileri, eğitim sonunda uygulanacak testi tamamlayarak, İngiltere'de, Amerika'da ve bir çok Avrupa ülkesinde geçerli yüzlerce üniversiteye sınavsız başvuru hakkı sağlayan International Independent School Authority (IISA) tarafından verilen ve UK accreditation onaylı diploma almaya hak kazanırlar.

Online UK Homeschool Çift Diploma Programı

UK Homeschool programı, esnek bir yapıda hazırlandığı için öğrencilermiz programa bilgisayarından giriş yapabildiği gibi dilerse cep telefonu ya da tablet üzerinden de erişebilir. Program bir çok dilde hizmet verir. Öğrencimizin bulunduğu ülkeye ya da ana diline göre seçilebileceği Türkçe, Rusça, Arapça ve İngilizce dilleri mevcuttur.

Öğrenciler bulundukları sınıf düzeyini verilen sürede tamamladıktan sonra sınav merkezinde sınava girerler. Sınav sonuçlarını kendi ekranlarında görüntüleyebilen öğrenciler, sınav sonuçları açıklandığında bir üst sınıfa atlar ve aynı kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak yeni sınıf düzeyinde sunulan konu anlatımı videolarına erişme şansı bulurlar.

Fark derslerini içeren konu anlatım videolarını izleyen öğrenciler, dilediklerinde videoyu durdurup konuya dair not alabilir, işlem yapabilir ya da çözüm aşamalarını tekrar edebilirler. Konu anlatım videoları İngilizce olup, Türkçe altyazı ile yayınlanmaktadır. Sistemde izlenen ve izlenmeyen video bilgileri öğrencilere sunulmuştur. Danışman Öğremenler de öğrencilerin gelişim aşamalarını kendi ekranlarından da takip edebilirler.

Çift Diploma3